Навчально-оздоровчий табір «Політехнік-4»

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
Навчально-оздоровчий табір «Політехнік-4»
Абревіатура НОТ «Політехнік-4»
Тип підрозділу підрозділ університету
Призначення відпочинок та оздоровлення студентів і викладачів університету
Дата заснування 2009 рік
Засновники Національний університет «Львівська політехніка»
Приналежність Національний університет «Львівська політехніка»
Директор Тюрдьо Іван Федорович
Розташування (адреса) вул. Перемоги 1, с. Зозулі, Золочівський р-н, Львівська обл.
Сторінка на lp.edu.ua http://www.lp.edu.ua/node/1140

Навчально-оздоровчий табір «Політехнік-4» — це навчально-оздоровчий табір університету, якій знаходиться у Львівській області у селі Зозулі Золочівського району.

Загальна інформація

Табір «Політехнік-4» відбудований у мальовничому куточку Львівщини, серед височенних корабельних сосен, на базі колишнього піонерського табору обкому працівників освіти, котрий почав руйнуватися.

У 2009 році ректором Юрієм Бобало на засіданні Вченої ради університету, за ініціативи завідувача кафедри інформаційних систем і мереж професора Володимира Пасічника, табору дали друге життя.

Було запропоновано силами працівників кафедри відновити один з найбільш зруйнованих будинків і перетворити його на кафедральний будинок відпочинку. Провели декілька суботників, знайшли спонсорів, які оплатили будівельні роботи та у День Незалежності співробітники кафедри урочисто відкрили цей міні-будинок відпочинку.

До відбудови долучилися інші інститути та кафедри університету. Адміністрація та профспілка університету вклали та вкладають чималі кошти в «Політехніку-4».

Комфортабельні кімнатки на два ліжка, туалет, душ; поруч — сауна, маленький басейн. У найближчих планах — реконструкція корпусу їдальні, в якому буде розташовано 50 кімнат готельного типу, конференц-зал.

Планується, що база зможе приймати 200 осіб, та 25 відсотків місць буде виділятися для оздоровлення дітей.