Механіко-технологічний факультет

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
Механіко-технологічний факультет
Абревіатура МТФ
Дата заснування 1962
Дата ліквідації 2001
Причина ліквідації реорганізація
Попередник МФ
Наступник ІІМТ
Розташування (адреса) Львів, вул. Професорська, 1а

Механіко-технологічний факультет (абревіатура — МТФ) — факультет у складі Львівського політехнічного інституту, потім Державного університету «Львівська політехніка». Припинив існування у 2001 р. в зв'язку з реорганізацією структури Львівської політехніки. Разом з факультетом машинобудування і автомобільного транспорту увійшов до складу Інституту інженерної механіки та транспорту.

Обов'язки деканів МТФ виконували:

Галерея зображень

Професорсько-викладацький склад кафедри технології машинобудування механіко-технологічного факультету (1969). Фотографія з альбома інж. Курбатова А. С., студента кафедри у 1964-1969 р.р.

Наказ по Львівському ордена Леніна політехнічному інституту № 80/од від 3 червня 1972 р. "Про поліпшення вивчення основ стандартизації і контролю якості продукції", 1972.

Розпорядження по Львівському ордена Леніна політехнічному інституту № 25 "Про вивчення основ стандартизації і контролю якості продукції", 1972 рік.

Проект Рішення Ради механіко-технологічного факультету ЛПІ про покращення вивчення основ стандартизації і контролю якості продукції, 1972.