Кафедра інформаційних систем і технологій

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
Кафедра інформаційних систем і технологій
Тип підрозділу кафедра
Абревіатура ІСТ
Дата заснування 2010 рік
Приналежність Інститут підприємництва та перспективних технологій
Завідувач кафедри д.т.н., проф. Матвійчук Ярослав Миколайович
Розташування (адреса) вул. Горбачевського, 18, м. Львів, 79044; 32-й корпус, кімн. 507
Сторінка на lp.edu.ua http://lp.edu.ua/ist
Власний сайт http://ippt.lp.edu.ua/pro-instytut/kafedry/kafedra-ist.html

Кафедра інформаційних систем і технологій — це навчально-науковий підрозділ Інституту підприємництва та перспективних технологій Львівської політехніки, який проводить підготовку молодших спеціалістів спеціальностей 5.05010101 «Обслуговування програмних систем комплексів», 5.080406 «Експлуатація систем обробки інформації та прийняття рішень», бакалаврів напряму 6.050101 «Комп’ютерні науки», спеціалістів зі спеціальності 7.05010105 «Комп’ютерний еколого-економічний моніторинг», магістри 8.05010105 «Комп’ютерний еколого-економічний моніторинг».

Загальна інформація

Кафедра інформаційних систем і технологій розміщена у навчальному корпусі у м. Львові по вул. Горбачевського, 18. Навчальна площа, закріплена за кафедрою, складає 136,2 кв.м., навчальний процес відбувається у сучасно обладнаних аудиторіях та навчальних лабораторіях, а саме: штучного інтелекту на 15 посадкових місць, програмних засобів на 11 посадкових місць, інформатики і програмування на 17 посадкових місць, комп’ютерної електроніки та мікропроцесорних систем на 10 посадкових місць, систем баз даних та знань на 19 посадкових місць, розподілених систем та мереж на 14 посадкових місць, лабораторія CISCO на 9 посадкових місць, а також достатнє за площею приміщення для професорсько-викладацького складу та навчально-допоміжного персоналу.

Навчальна діяльність кафедри тісно пов’язана з науковою діяльністю науково-педагогічних працівників і студентів. Колектив кафедри інформаційних систем і технологій проводить наукову роботу за напрямом «Математичне моделювання інформаційних та динамічних систем». Результати наукових досліджень знаходять відображення в наукових статтях фахових наукових вісників, у доповідях на міжнародних наукових конференціях та конференціях різних рівнів.

Викладацький склад кафедри

Foto ist.jpg

Навчання

Наукова діяльність кафедри

Підрозділи кафедри

Партнери кафедри

ФМІ НАНУ

Karpenko Physico-Mechanical Institute of NASU

Веб-сайт: http://www.ipm.lviv.ua/

У ФМІ працює філіал кафедри, в якому магістрам та спеціалістам читають окремі спецкурси.