Брилинський Роман Богданович

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
Брилинський Роман Богданович
Brylynsk.jpg
к.т.н., доцент
Дата народження 2 квітня 1955 р.
Місце народження м. Львів
Alma mater Львівський політехнічний інститут
Дата закінчення 1977 р.
Спеціальність «Автоматизація теплоенергетичних процесів»
Галузь наукових інтересів Дослідження функціональних можли­вос­тей хіміко-сорбційних дросельних газодинамічних вимірювальних перетво­рювачів концентрації газових сумішей.
Кваліфікаційний рівень інженер-теплоенергетик з автоматизації
Науковий ступінь кандидат технічних наук
Дата присвоєння н.с. 1987 р.
Вчене звання доцент
Дата присвоєння в.з. 1993 р.
Поточне місце роботи Національний університет «Львівська політехніка», Інститут енергетики та систем керування , Кафедра автоматизації теплових і хімічних процесів
Сторінка на lp.edu.ua [1]

Брилинський Роман Богданович — Вчений секретар Національного університету «Львівська політехніка», к.т.н., доцент кафедри автоматизації теплових і хімічних процесів (далі АТХП) Інституту енергетики та систем керування.

Біографія

Народився 2 квітня 1955 року у Львові в родині викладачів. У 1972 році закінчив із золотою медаллю Львівську середню школу № 70 і вступив до Львівського політехнічного інституту на теплотехнічний факультет за спеціальністю «Автоматизація теплоенергетичних процесів». Завершив навчання у 1977 році, отримав диплом з відзнакою інженера-теплоенергетика з автоматизації. Упродовж цілого терміну навчання виконував обов’язки старости академічної групи.

Життя Романа Брилинського тісно пов’язане з музикою. В студентські роки грав на скрипці і був учасником інститутського симфонічного оркестру та брав участь в конкурсах-оглядах художньої самодіяльності «Весна політехніка», а з 1999 року і до цього часу є активним учасником народної чоловічої хорової капели «Орфей» Університету, з якою побував на конкурсах і фестивалях в таких країнах, як Польща, Нідерланди, Швейцарія, Великобританія (острів Джерсі), Греція, де з успіхом пропагував українське хорове мистецтво та гідно представляв у світі Національний університет «Львівська політехніка».

Професійна діяльність:

Вчений ступінь кандидата технічних наук Роман Брилинський здобув у 1987 році після успішного захисту дисертації у Московському інституті хімічного машинобудування на тему «Хіміко-сорбційні дросельні вимірювальні перетворювачі концентрації компонентів газових сумішей», а звання доцента кафедри АТХП отримав у 1993 році. Він є автором кількох десятків наукових праць, у тому числі трьох авторських свідоцтв.

Поряд з викладацькою та науковою діяльністю Роман Брилинський працював:

Основні курси

Автоматизовані системи керування теплоенергетичними установками

Наукові інтереси

Дослідження функціональних можли­вос­тей хіміко-сорбційних дросельних газодинамічних вимірювальних перетво­рювачів концентрації газових сумішей.


Контакти

вул. Устияновича 5, 79013 Львів; 10-й , к. 84

Tел. +38 (032) 258-25-16; +38 (032) 272-77-61

e-mail: r_brylynskyy@lp.edu.ua